Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Bloki już stoją

Data publikacji: 2015-01-15, Data modyfikacji: 2015-01-15
A A AWydrukDrukuj  
 

- Jeszcze cztery lokale są wolne, więc gdyby ktoś był zainteresowany to można się do nas zgłaszać – zachęca do wprowadzenia się do lokali w nowo powstających blokach przy ulicy Wojska Polskiego 133 Elżbieta Sapińska, prezes Towarzystwa Budownictwa Społecznego.

Inwestycja wystartowała na początku czerwca ubiegłego roku i przebiega zgodnie z planem.
- Wybudowane są mury, schody wewnętrzne oraz stworzono konstrukcję dachu, która w blisko 50 procentach jest już pokryta. Obecnie na obu budynkach trwa montaż stolarki okiennej oraz roboty instalacyjne: elektryczne, wodno-kanalizacyjne i teletechniczne – relacjonuje Elżbieta Sapińska.
Zgodnie z umową roboty budowlane  zakończą się 12 września. 

Przypominamy, że przy Wojska Polskiego 133 powstaną dwa bloki, w których zamieszka 60 rodzin. W pierwszym budynku zaprojektowano 24 mieszkania, z kolei w drugim 36. Lokale zostaną wykończone pod tzw. "klucz". W każdym zainstalowane zostaną indywidualne urządzenia do sterowania c.o. i podgrzewania c.w.u. Jak dodaje Elżbieta Sapińska z każdą rodziną będą ustalane szczegóły odnośnie wykończenia mieszkania m.in. doboru płytek, paneli, itp.

Koszt budowy bloków to blisko 7 mln 400 tys. zł.


UM Piotrków Trybunalski, Źródło artykułu: www.piotrkow.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
piotrków trybunalski

Piotrków Trybunalski – położony w środkowej Polsce, na zachodzie Równiny Piotrkowskiej jest miastem na prawach powiatu. Miasto jest na drugim miejscu pod względem wielkości w województwie łódzkim. Prawa miejskie uzyskał już w XIII w. 


Jest ośrodkiem przemysłu włókienniczego i szklarskiego, a także maszynowego. Do miasta dojedziemy autostradą A1, drogami krajowymi 8 12 74 91 i drogą wojewódzką o numerze 716. Warto się tu wybrać ze względu na zabytkowe kościoły. Istnieje także możliwość zwiedzenia Zamku królewskiego z początków XVI w. Niewątpliwą wizytówką Piotrkowa Trybunalskiego jest Stare miasto. Piękne i malownicze okoliczności przyrody zachwycają w Parku im. Księcia Józefa Poniatowskiego i Parku Belzackim z XIX w. Miłośników pływania miasto zaprasza do miejskiego kąpieliska „Słoneczko”, a fanów pieszych wędrówek i rowerzystów na jeden z trzech szlaków turystycznych.   

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola