Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Cztery mianowania

Data publikacji: 2014-12-30, Data modyfikacji: 2014-12-30
A A AWydrukDrukuj  
 

Czterech piotrkowskich pedagogów dołączyło do grona nauczycieli mianowanych. Troje z nich odebrało dziś (30.12) akty mianowania z rąk wiceprezydenta Andrzeja Kacperka.
Zanim jednak nauczyciele odebrali dokumenty potwierdzające awans zawodowy, musieli złożyć ślubowanie: „Ślubuję rzetelnie pełnić mą powinność nauczyciela wychowawcy i opiekuna młodzieży, dążyć do pełni rozwoju osobowości ucznia i własnej, kształcić i wychowywać młode pokolenie w duchu umiłowania Ojczyzny, tradycji narodowych oraz poszanowania Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej”. 

- Gratuluję awansu i życzę wiele sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym. Posiadając stopień nauczyciela mianowanego możecie się już Państwo ubiegać o stanowiska dyrektorów w placówkach oświatowych – mówił wiceprezydent Kacperek.

Awanse odebrali dziś Małgorzata Lamch-Łukowska (PS nr 14), Joanna Krasińska (PS nr 11) oraz Anna Tręda (II LO). Nauczycielem mianowanym została także, nieobecna podczas nadania, Magdalena Szmich (II LO).


UM Piotrków Trybunalski, Źródło artykułu: www.piotrkow.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
piotrków trybunalski

Piotrków Trybunalski – położony w środkowej Polsce, na zachodzie Równiny Piotrkowskiej jest miastem na prawach powiatu. Miasto jest na drugim miejscu pod względem wielkości w województwie łódzkim. Prawa miejskie uzyskał już w XIII w. 


Jest ośrodkiem przemysłu włókienniczego i szklarskiego, a także maszynowego. Do miasta dojedziemy autostradą A1, drogami krajowymi 8 12 74 91 i drogą wojewódzką o numerze 716. Warto się tu wybrać ze względu na zabytkowe kościoły. Istnieje także możliwość zwiedzenia Zamku królewskiego z początków XVI w. Niewątpliwą wizytówką Piotrkowa Trybunalskiego jest Stare miasto. Piękne i malownicze okoliczności przyrody zachwycają w Parku im. Księcia Józefa Poniatowskiego i Parku Belzackim z XIX w. Miłośników pływania miasto zaprasza do miejskiego kąpieliska „Słoneczko”, a fanów pieszych wędrówek i rowerzystów na jeden z trzech szlaków turystycznych.   

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola