Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Diamenty i Złoto w USC

Data publikacji: 2014-12-15, Data modyfikacji: 2014-12-15
A A AWydrukDrukuj  
 

„Diamentowe” oraz „Złote Gody” w minioną sobotę w Urzędzie Stanu Cywilnego świętowało siedem małżeństw. Dostojny jubileusz 60 lat pożycia małżeńskiego obchodzili Teresa i Zenon Jakubiak oraz Wieńczysława i Eugeniusz Sebastyjańczyk, natomiast 50-lecie związku świętowali Ewa i Janusz Badowscy, Irena i Henryk Cłapa, Danuta i Jerzy Gadek, Anna i Henryk Pietkiewicz oraz Irena i Walerian Stalbowscy.

Podczas sobotniej uroczystości z jubilatami spotkał się wiceprezydent Andrzej Kacperek, który wręczył parom medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.
- Jesteście Państwo wspaniałym przykładem budowania najwyższych wartości, jakimi są małżeństwo i rodzina. Dzisiejszy jubileusz jest wyrazem uznania i podziękowania dla Państwa za wysiłek, jaki włożyliście w tworzenie rodziny oraz budowanie zarówno naszej małej ojczyzny - Piotrkowa Trybunalskiego i Rzeczypospolitej Polskiej. - Dziękuję za wasze codzienne zaangażowanie i wytrwałość. Życzę jeszcze wielu lat spędzonych w zdrowiu i rodzinnym szczęściu – życzył wiceprezydent. 


UM Piotrków Trybunalski, Źródło artykułu: www.piotrkow.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
piotrków trybunalski

Piotrków Trybunalski – położony w środkowej Polsce, na zachodzie Równiny Piotrkowskiej jest miastem na prawach powiatu. Miasto jest na drugim miejscu pod względem wielkości w województwie łódzkim. Prawa miejskie uzyskał już w XIII w. 


Jest ośrodkiem przemysłu włókienniczego i szklarskiego, a także maszynowego. Do miasta dojedziemy autostradą A1, drogami krajowymi 8 12 74 91 i drogą wojewódzką o numerze 716. Warto się tu wybrać ze względu na zabytkowe kościoły. Istnieje także możliwość zwiedzenia Zamku królewskiego z początków XVI w. Niewątpliwą wizytówką Piotrkowa Trybunalskiego jest Stare miasto. Piękne i malownicze okoliczności przyrody zachwycają w Parku im. Księcia Józefa Poniatowskiego i Parku Belzackim z XIX w. Miłośników pływania miasto zaprasza do miejskiego kąpieliska „Słoneczko”, a fanów pieszych wędrówek i rowerzystów na jeden z trzech szlaków turystycznych.   

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola