Belka
Piątek, 1 Lipca 2022   imieniny: Halina, Marian, Klarysa
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Firma montująca pompy ciepła w Piotrkowie Trybunalskim – sprawdź Otwartą Energię!

Data publikacji: 2021-08-27, Data modyfikacji: 2021-08-27
A A AWydrukDrukuj  
 
Firma montująca pompy ciepła w Piotrkowie Trybunalskim – sprawdź Otwartą Energię!

Pompy ciepła zyskują na popularności w Piotrkowie Trybunalskim i okolicach. Nie ma się czemu dziwić - odpowiednio dobrane urządzenie zapewni efektywne i niedrogie ogrzewanie budynku wykorzystujące energię odnawialną. Zastanawiasz się, kto w Twoim mieście wykona montaż pompy ciepła w cenie, która będzie przystępna? Poznaj firmę Otwarta Energia.

 

Ile kosztuje pompa ciepła z montażem?

Pompy ciepła - w Piotrkowie czy innym mieście - to inwestycja na lata. Dlatego, choć początkowy wydatek wielu osobom wydaje się bardzo wysoki, warto pamiętać, że koszty ponosi się właściwie jedynie na początku, a później, nawet przez kilkadziesiąt lat, można czerpać ogromne zyski. Dzieje się tak dlatego, że pompa ciepła pobiera energię termiczną z naturalnych i darmowych źródeł, a następnie efektywnie przekształca ją w ciepło, które wykorzystasz do ogrzania domu

 

Jak można obniżyć cenę montażu oraz eksploatacji pompy ciepła?

Oszczędności na pewno nie warto poszukiwać poprzez inwestycję w urządzenie z „niższej półki". W końcu chodzi nie tylko o rozsądny koszt początkowy, ale przede wszystkim o rosnące z roku na rok oszczędności wynikające z użytkowania pompy ciepła. Aby można je było osiągnąć, potrzebny jest niezawodny sprzęt, który będzie pracować wydajnie i bezpiecznie przez lata.

Dlatego koszt inwestycji warto przede wszystkim ograniczyć dzięki szerokiej gamie zachęt finansowych, które pozwalają zrekompensować wydatek poniesiony na montaż pompy ciepła.

W ostatnich latach możliwości otrzymania dotacji jest wiele:

  • dofinansowanie do pompy ciepła: dotacja w wysokości do 18 000 zł,
  • dofinansowanie do fotowoltaiki montowanej razem z pompą ciepła: dotacja w wysokości 5 000 zł,
  • podatkowa ulga termomodernizacyjna: dotacja w wysokości od 9 000 zł do 16 960 zł.

 A to sprawia, że zwrot wydatków na pompę ciepła następuje jeszcze szybciej.

[obraz_1]

Powietrza pompa ciepła i fotowoltaika to doskonałe połączenie, gwarantujące niemal pełną niezależność energetyczną.

 

Warto przy tym pamiętać, że ostateczna cena powietrznej pompy ciepła z montażem nie powinna być jedynym czynnikiem wpływającym na wybór konkretnej firmy instalacyjnej. Warto zwrócić uwagę na jej doświadczenie na rynku OZE, a także np. na czas realizacji zlecenia, jak również zaplecze magazynowe.

Dobrze też przyjrzeć się szerzej ofercie firmy, która ma zamontować pompę ciepła. Najwięcej w długofalowej perspektywie można zaoszczędzić, jeśli połączy się montaż tego urządzenia z instalacją fotowoltaiki - wówczas praca systemu może być nawet zupełnie darmowa, ponieważ prąd potrzebny do jego działania powstanie z energii słonecznej. Dlatego dobrze jest podjąć współpracę z partnerem, który działa w obu tych obszarach, aby zmaksymalizować korzyści w ramach jednej usługi.

 

Pompy ciepła w Piotrkowie? Otwarta Energia to sprawdzony partner

Jedną z firm, która jest polecana osobom zainteresowanym montażem pompy ciepła, jest Otwarta Energia. 

- Klienci cenią nas m.in. za to, że zapewniamy pełne wsparcie przy uzyskaniu dotacji na pompy ciepła. I rzeczywiście: przejmujemy na siebie wszystkie zadania w tym obszarze. To dlatego możemy się pochwalić m.in. 100% skuteczności w pozyskiwaniu dla klientów dofinansowania w ramach programu rządowego „Czyste Powietrze" - mówi ekspert firmy. - Przejmujemy na siebie też wszystkie zadania związane z zaprojektowaniem, zamontowaniem i uruchomieniem instalacji. Bardzo często montaż pompy ciepła łączymy z instalacją fotowoltaiki - dodaje.

Kompleksowa realizacja całego procesu wyposażenia budynku w technologie OZE zapewniające dostęp do darmowego prądu i ciepła pozwala klientom zaoszczędzić zarówno pieniądze, jak i czas. Jeden partner zajmuje się wszystkimi kwestiami - począwszy od przeprowadzenia audytu i wykonania projektu instalacji, aż po wykonanie prac montażowych, dopełnienie formalności, pozyskanie dofinansowania oraz serwis. Dlatego coraz więcej klientów z Piotrkowa i całego województwa łódzkiego wybiera współpracę z firmami takimi jak Otwarta Energia. Warto więc przyjrzeć się bliżej jej ofercie i np. zamówić bezpłatną wycenę. To pozwoli podjąć świadomą decyzję o ewentualnej współpracy.

Poznaj firmę montującą pompy ciepła - Otwarta Energia - https://otwartaenergia.pl/pompy-ciepla/

 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
piotrków trybunalski

Piotrków Trybunalski – położony w środkowej Polsce, na zachodzie Równiny Piotrkowskiej jest miastem na prawach powiatu. Miasto jest na drugim miejscu pod względem wielkości w województwie łódzkim. Prawa miejskie uzyskał już w XIII w. 


Jest ośrodkiem przemysłu włókienniczego i szklarskiego, a także maszynowego. Do miasta dojedziemy autostradą A1, drogami krajowymi 8 12 74 91 i drogą wojewódzką o numerze 716. Warto się tu wybrać ze względu na zabytkowe kościoły. Istnieje także możliwość zwiedzenia Zamku królewskiego z początków XVI w. Niewątpliwą wizytówką Piotrkowa Trybunalskiego jest Stare miasto. Piękne i malownicze okoliczności przyrody zachwycają w Parku im. Księcia Józefa Poniatowskiego i Parku Belzackim z XIX w. Miłośników pływania miasto zaprasza do miejskiego kąpieliska „Słoneczko”, a fanów pieszych wędrówek i rowerzystów na jeden z trzech szlaków turystycznych.   

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola