Belka
Piątek, 1 Lipca 2022   imieniny: Halina, Marian, Klarysa
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Gładkie dywaniki zagościły na...

Data publikacji: 2013-07-16, Data modyfikacji: 2013-07-16
A A AWydrukDrukuj  
 

Przedłużenie ulicy Zamenhofa (za D.H. Merkury) oraz ulica wzdłuż bloku przy ulicy Słowackiego 186/188 (vis a vis pętli autobusowej na Słowackiego) to dwie kolejne piotrkowskie drogi, na których zakończyła się modernizacja poprzez frezowanie. Zniszczona i pełna dziur nawierzchnia została zerwana, a w jej miejsce położono gładki dywanik asfaltowy.

Kilka dni temu remont zakończył się także na Wojska Polskiego oraz Toruńskiej. Ostatnie prace trwają jeszcze na ulicach Hutniczej oraz Wysokiej.
- W związku z zakończeniem modernizacji ul. Wysokiej od dziś (16 lipca) od godziny 16:00 przywrócone zostaną stałe trasy autobusów komunikacji miejskiej na Osiedlu Wysoka - Łódzka. Linie "4" i "9" w obu kierunkach kursować będą przez ul. Topolową oraz Wysoką.

Roboty rozpoczęły się także na ulicy Kostromskiej. - Na odcinku od ronda Agnieszki Osieckiej do al. Sikorskiego zerwana zostanie nawierzchnia i położona nowa nakładka. Inwestycja rozpoczęła nie od prac przy drogowych, ale od wykonania zatok parkingowych wzdłuż ulicy, przy bloku mieszczącym się tuż obok ronda Osieckiej - informują pracownicy firmy ERBEDIM, która wykonuje inwestycje.
Prace związane z frezowaniem ulicy Kostromskiej powinny rozpocząć się 20 lipca.

Jeżeli nie przeszkodzą warunki atmosferyczne to tego samego dnia prace rozpoczną się na ulicach Folwarcznej i Parkowej. Z kolei 24 lipca frezarka i ekipa drogowców powinna pojawić się na ulicy Michałowskiej.


UM Piotrków Trybunalski, Źródło artykułu: www.piotrkow.pl
 
Komentarze
wow   2013-07-16 15:00:19
super!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
piotrków trybunalski

Piotrków Trybunalski – położony w środkowej Polsce, na zachodzie Równiny Piotrkowskiej jest miastem na prawach powiatu. Miasto jest na drugim miejscu pod względem wielkości w województwie łódzkim. Prawa miejskie uzyskał już w XIII w. 


Jest ośrodkiem przemysłu włókienniczego i szklarskiego, a także maszynowego. Do miasta dojedziemy autostradą A1, drogami krajowymi 8 12 74 91 i drogą wojewódzką o numerze 716. Warto się tu wybrać ze względu na zabytkowe kościoły. Istnieje także możliwość zwiedzenia Zamku królewskiego z początków XVI w. Niewątpliwą wizytówką Piotrkowa Trybunalskiego jest Stare miasto. Piękne i malownicze okoliczności przyrody zachwycają w Parku im. Księcia Józefa Poniatowskiego i Parku Belzackim z XIX w. Miłośników pływania miasto zaprasza do miejskiego kąpieliska „Słoneczko”, a fanów pieszych wędrówek i rowerzystów na jeden z trzech szlaków turystycznych.   

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola