Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Inwestycja idzie jak burza

Data publikacji: 2014-12-18, Data modyfikacji: 2014-12-18
A A AWydrukDrukuj  
 

Dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 5 spokojnie uczą się w salach Zespołu Szkół Ponadgimnazalnych nr 6, z kolei w budynku przedszkola trwają bardzo zaawansowane prace remontowe.
- Inwestycja przebiega bardzo sprawnie. Zakończyły się już wszystkie roboty na zewnątrz przedszkola. Osuszono fundamenty i wykonano izolację. Następnie ocieplono cały budynek. Wymieniono także okna i drzwi. Na koniec wykonana została nowa elewacja, którą pozostało tylko pomalować – informuje Małgorzata Majczyna, dyrektor Biura Inwestycji i Remontów i dodaje, że inwestycja przeniosła się teraz do środka.

Wewnątrz przeprowadzony zostanie remont pomieszczeń w piwnicy, na parterze i piętrze. Wykonawca przebuduje także węzeł cieplny, instalację wodociągową i elektryczną oraz centralne ogrzewanie.

Koszt inwestycji to blisko 1 mln 230 tys. zł. Modernizacja jest współfinansowana ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, który przekazał na ten cel dotację w wysokości 170 tys. 177 zł oraz pożyczkę w kwocie 170 tys. 178 zł.


UM Piotrków Trybunalski, Źródło artykułu: www.piotrkow.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
piotrków trybunalski

Piotrków Trybunalski – położony w środkowej Polsce, na zachodzie Równiny Piotrkowskiej jest miastem na prawach powiatu. Miasto jest na drugim miejscu pod względem wielkości w województwie łódzkim. Prawa miejskie uzyskał już w XIII w. 


Jest ośrodkiem przemysłu włókienniczego i szklarskiego, a także maszynowego. Do miasta dojedziemy autostradą A1, drogami krajowymi 8 12 74 91 i drogą wojewódzką o numerze 716. Warto się tu wybrać ze względu na zabytkowe kościoły. Istnieje także możliwość zwiedzenia Zamku królewskiego z początków XVI w. Niewątpliwą wizytówką Piotrkowa Trybunalskiego jest Stare miasto. Piękne i malownicze okoliczności przyrody zachwycają w Parku im. Księcia Józefa Poniatowskiego i Parku Belzackim z XIX w. Miłośników pływania miasto zaprasza do miejskiego kąpieliska „Słoneczko”, a fanów pieszych wędrówek i rowerzystów na jeden z trzech szlaków turystycznych.   

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola