Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Kolejny etap Wojska Polskiego

Data publikacji: 2015-01-09, Data modyfikacji: 2015-01-09
A A AWydrukDrukuj  
 

- Na pierwszej części remontowanego odcinka wykonaliśmy już wszystkie prace ziemne tj. kanalizację deszczową, przyłącza i wodociąg. Dlatego rozpoczęliśmy już roboty na odcinku od ulicy Sienkiewicza do ulicy Toruńskiej – tak o remoncie ulicy Wojska Polskiego opowiada Małgorzata Majczyna, Dyrektor Biura Inwestycji i Remontów. Zajęcie przez drogowców drugiego odcinka ulicy spowodowało zamknięcie drogi dla samochodów.
- Zostały wytyczone objazdy, dlatego prosimy kierowców o ostrożną jazdę i stosowanie się do oznakowania - apelują urzędnicy.

Na pierwszym odcinku zameldują się teraz gazownicy, którzy rozpoczną prace w przyszłym tygodniu. Następnie drogowcy będą mogli rozpocząć układanie nowych krawężników. Jak informuje dyrektor Majczyna asfalt na odcinku od ulicy POW do Sienkiewicza zostanie położony, gdy tylko wytwórnia masy bitumicznej rozpocznie prace po przerwie zimowej.
Drugi odcinek remontowanej drogi czekają identyczne prace. Całość ma zakończyć się do 31 lipca, ale rozpoczynanie kolejnych etapów będzie zależne od warunków atmosferycznych.

Koszt inwestycji to około 1 mln 300 tys. złotych i zostanie pokryty w całości z budżetu miasta.


UM Piotrków Trybunalski, Źródło artykułu: www.piotrkow.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
piotrków trybunalski

Piotrków Trybunalski – położony w środkowej Polsce, na zachodzie Równiny Piotrkowskiej jest miastem na prawach powiatu. Miasto jest na drugim miejscu pod względem wielkości w województwie łódzkim. Prawa miejskie uzyskał już w XIII w. 


Jest ośrodkiem przemysłu włókienniczego i szklarskiego, a także maszynowego. Do miasta dojedziemy autostradą A1, drogami krajowymi 8 12 74 91 i drogą wojewódzką o numerze 716. Warto się tu wybrać ze względu na zabytkowe kościoły. Istnieje także możliwość zwiedzenia Zamku królewskiego z początków XVI w. Niewątpliwą wizytówką Piotrkowa Trybunalskiego jest Stare miasto. Piękne i malownicze okoliczności przyrody zachwycają w Parku im. Księcia Józefa Poniatowskiego i Parku Belzackim z XIX w. Miłośników pływania miasto zaprasza do miejskiego kąpieliska „Słoneczko”, a fanów pieszych wędrówek i rowerzystów na jeden z trzech szlaków turystycznych.   

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola