Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Konferencja dla firm

Data publikacji: 2015-01-15, Data modyfikacji: 2015-01-15
A A AWydrukDrukuj  
 

Regionalny Związek Pracodawców Prywatnych Ziemi Łódzkiej oraz Łódzka Izba Przemysłowo-Handlowa zapraszają na konferencję promującą projekt szkoleniowy „Zarządzaj kompetencjami – zdobądź przewagę”, skierowaną do firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

- W obradach udział wezmą przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego, Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego i Centrum Obsługi Przedsiębiorcy, którzy przybliżą nową perspektywę finansową Unii Europejskiej dla województwa łódzkiego z punktu widzenia szans dla przedsiębiorców – zachęcają organizatorzy.

Konferencja odbędzie się 21 stycznia w Centrum Obsługi Przedsiębiorcy (Łódź, ul. Moniuszki 7/9). Udział jest bezpłatny, ale wcześniej należy zgłosić swoją obecność. Można to zrobić mailowo na adres i.mielczarek@konsorcjum.com.pl (należy podać imię nazwisko oraz nazwę firmy/instytucji) bądź telefonicznie – 515 272 949.
Szczegółowy program można znaleźć w załączniku.


UM Piotrków Trybunalski, Źródło artykułu: www.piotrkow.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
piotrków trybunalski

Piotrków Trybunalski – położony w środkowej Polsce, na zachodzie Równiny Piotrkowskiej jest miastem na prawach powiatu. Miasto jest na drugim miejscu pod względem wielkości w województwie łódzkim. Prawa miejskie uzyskał już w XIII w. 


Jest ośrodkiem przemysłu włókienniczego i szklarskiego, a także maszynowego. Do miasta dojedziemy autostradą A1, drogami krajowymi 8 12 74 91 i drogą wojewódzką o numerze 716. Warto się tu wybrać ze względu na zabytkowe kościoły. Istnieje także możliwość zwiedzenia Zamku królewskiego z początków XVI w. Niewątpliwą wizytówką Piotrkowa Trybunalskiego jest Stare miasto. Piękne i malownicze okoliczności przyrody zachwycają w Parku im. Księcia Józefa Poniatowskiego i Parku Belzackim z XIX w. Miłośników pływania miasto zaprasza do miejskiego kąpieliska „Słoneczko”, a fanów pieszych wędrówek i rowerzystów na jeden z trzech szlaków turystycznych.   

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola