Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Konkurs na wsparcie klubów sportowych

Data publikacji: 2015-01-02, Data modyfikacji: 2015-01-02
A A AWydrukDrukuj  
 

Prezydent Miasta Piotrkowa Trybunalskiego zamierza w 2015 roku udzielić wsparcia finansowego na realizację zadań publicznych z zakresu sportu. Uprawnione podmioty ubiegające się o dofinansowanie mogą składać oferty już oferty. Termin przyjmowania dokumentów upływa 9 stycznia 2015 roku.

Druki oferty i sprawozdania dostępne są w Biuletynie Informacji Publicznej (w zakładce: ogłoszenia, obwieszczenia i zawiadomienia Urzędu Miasta), na stronie internetowej Urzędu Miasta Piotrkowa Trybunalskiego www.piotrkow.pl (w zakładce: Nasze Miasto – organizacje pozarządowe – konkursy) oraz Referacie Kultury, Sportu i Promocji Miasta (pokój 311).


UM Piotrków Trybunalski, Źródło artykułu: www.piotrkow.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
piotrków trybunalski

Piotrków Trybunalski – położony w środkowej Polsce, na zachodzie Równiny Piotrkowskiej jest miastem na prawach powiatu. Miasto jest na drugim miejscu pod względem wielkości w województwie łódzkim. Prawa miejskie uzyskał już w XIII w. 


Jest ośrodkiem przemysłu włókienniczego i szklarskiego, a także maszynowego. Do miasta dojedziemy autostradą A1, drogami krajowymi 8 12 74 91 i drogą wojewódzką o numerze 716. Warto się tu wybrać ze względu na zabytkowe kościoły. Istnieje także możliwość zwiedzenia Zamku królewskiego z początków XVI w. Niewątpliwą wizytówką Piotrkowa Trybunalskiego jest Stare miasto. Piękne i malownicze okoliczności przyrody zachwycają w Parku im. Księcia Józefa Poniatowskiego i Parku Belzackim z XIX w. Miłośników pływania miasto zaprasza do miejskiego kąpieliska „Słoneczko”, a fanów pieszych wędrówek i rowerzystów na jeden z trzech szlaków turystycznych.   

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola