Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Mieszkanka Piotrkowa Trybunalskiego wygrała lustrzankę Nikon!

Data publikacji: 2015-04-20, Data modyfikacji: 2015-06-15
A A AWydrukDrukuj  
 
Mieszkanka Piotrkowa Trybunalskiego wygrała lustrzankę Nikon!

Innowacyjne, twórcze i niebanalne – takie jest wiosenne hasło promujące ogólnopolską platformę inwestycyjną – Pro-Zysk. Zwyciężczyni konkursu – Pani Joanna Wojtasik wykazała się sporym potencjałem twórczym. Slogan Jesteś Pro – Zyskuj z nami zdobył uznanie komisji konkursowej. Nagroda w konkursie – czyli aparat cyfrowy marki Nikon trafił już do rąk nowej właścicielki.

Marka Pro-Zysk uczestniczyła w XXII Targach Budownictwa Interbud w Łodzi. Podczas pięciu dni wystawienniczych przez stanowisko 109 A przewinęło się wiele osób zainteresowanych konkursem. – Wiosna to doskonały czas na twórcze działanie. Stąd nasz pomysł na konkurs i wymyślenie wiosennego sloganu dla marki – tłumaczy Piotr Pisz – Dyrektor ds. współpracy z inwestorami. – Hasło miało spełniać podstawowe kryteria oceny. Przede wszystkim miało nawiązywać do idei zarabiania i podkreślać innowacyjność platformy. Pani Joanna z tego zadania wywiązała się znakomicie. Slogan w stu procentach spełnia te kryteria. Dodatkowo jest pomysłowy i genialny w swojej prostocie – dodaje. Na tej podstawie komisja konkursowa podjęła decyzję o przyznaniu nagrody – aparatu cyfrowego Nikon.

Pani Joanna Wojtasik jest mieszkanką Piotrkowa Trybunalskiego. Na targach budowlanych w Łodzi pojawiła się wspólnie z rodziną. Jest zatrudniona w rodzinnym przedsiębiorstwie działającym w branży budowlanej – stąd jej obecność podczas tego branżowego wydarzenia. O konkursie dowiedziała się przechodząc obok firmowego stoiska Pro-Zysku. – Nad hasłem nie zastanawiałam się zbyt długo. To była moja pierwsza myśl i nie spodziewałam się wygranej – mówi Joanna Wojtasik. – Bardzo się ucieszyłam; to był niesamowity zbieg okoliczności, ponieważ właśnie zamierzałam sobie kupić porządny aparat. Chyba był mi pisany. Zachęcam do brania udziału w tego typu konkursach. Naprawdę warto! – podkreśla.


Pro-Zysk jest innowacyjną platformą finansową o zasięgu ogólnopolskim. Obecnie inwestuje z nią ponad 2,5 tysiąca osób.

Pro-Zysk
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
piotrków trybunalski

Piotrków Trybunalski – położony w środkowej Polsce, na zachodzie Równiny Piotrkowskiej jest miastem na prawach powiatu. Miasto jest na drugim miejscu pod względem wielkości w województwie łódzkim. Prawa miejskie uzyskał już w XIII w. 


Jest ośrodkiem przemysłu włókienniczego i szklarskiego, a także maszynowego. Do miasta dojedziemy autostradą A1, drogami krajowymi 8 12 74 91 i drogą wojewódzką o numerze 716. Warto się tu wybrać ze względu na zabytkowe kościoły. Istnieje także możliwość zwiedzenia Zamku królewskiego z początków XVI w. Niewątpliwą wizytówką Piotrkowa Trybunalskiego jest Stare miasto. Piękne i malownicze okoliczności przyrody zachwycają w Parku im. Księcia Józefa Poniatowskiego i Parku Belzackim z XIX w. Miłośników pływania miasto zaprasza do miejskiego kąpieliska „Słoneczko”, a fanów pieszych wędrówek i rowerzystów na jeden z trzech szlaków turystycznych.   

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola