Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Opłatek „Solidarności”

Data publikacji: 2015-01-08, Data modyfikacji: 2015-01-08
A A AWydrukDrukuj  
 

Mimo, że święta Bożego Narodzenia już za nami to różne stowarzyszenia działające na terenie naszego miasta organizują spotkania opłatkowe. Wczoraj (7.06) wzajemne życzenia na nowy rok składali sobie członkowie Terenowej Komisji Rencistów i Emerytów NSZZ „Solidarność”.
Uroczystość rozpoczęła się od krótkich przemówień i życzeń wśród których nie zabrakło tych skierowanych od Prezydenta Miasta Krzysztofa Chojniaka i Przewdoniczącego Rady Miasta Mariana Błaszczyńskiego. - Życzę wiele radości i szczęścia w 2015 roku. Mam nadzieję, że kolejne miesiące przyniosą wiele satysfakcji oraz sukcesów – mówił prezydent. 

Słowa do zebranych skierował także kapelan piotrkowskiej „Solidarności” ks. Remigiusz Wysocki. Następnie przybyli podzieli się opłatkiem. 


UM Piotrków Trybunalski, Źródło artykułu: www.piotrkow.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
piotrków trybunalski

Piotrków Trybunalski – położony w środkowej Polsce, na zachodzie Równiny Piotrkowskiej jest miastem na prawach powiatu. Miasto jest na drugim miejscu pod względem wielkości w województwie łódzkim. Prawa miejskie uzyskał już w XIII w. 


Jest ośrodkiem przemysłu włókienniczego i szklarskiego, a także maszynowego. Do miasta dojedziemy autostradą A1, drogami krajowymi 8 12 74 91 i drogą wojewódzką o numerze 716. Warto się tu wybrać ze względu na zabytkowe kościoły. Istnieje także możliwość zwiedzenia Zamku królewskiego z początków XVI w. Niewątpliwą wizytówką Piotrkowa Trybunalskiego jest Stare miasto. Piękne i malownicze okoliczności przyrody zachwycają w Parku im. Księcia Józefa Poniatowskiego i Parku Belzackim z XIX w. Miłośników pływania miasto zaprasza do miejskiego kąpieliska „Słoneczko”, a fanów pieszych wędrówek i rowerzystów na jeden z trzech szlaków turystycznych.   

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola