Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

PIOMA dziękuje za apel

Data publikacji: 2015-01-15, Data modyfikacji: 2015-01-15
A A AWydrukDrukuj  
 

Marek Bugno, Przewodniczący MKK NSZZ Solidarność Grupy Famur przesłał na ręce prezydenta Krzysztofa Chojniaka podziękowanie za apel do Wicepremiera w sprawie sytuacji w polskim górnictwie.

W liście skierowanym do prezydenta czytamy:
"W imieniu Prezydium Komisji Koordynacynej NSZZ Solidarność Grupy "FAMUR" chciałbym serdecznie Panu podziękować za wystosowanie apelu do Wicepremiera RP Janusza Piechocińskiego w sprawie likwidacji kopalń na Górnym Śląsku co rykoszetem uderzy we wszystkich pracowników zakładów zaplecza górniczego, w tym „PIOMY” z Piotrkowa Trybunalskiego. Apel Pana Prezydenta świadczy o tym, z jaką troską i niepokojem podchodzi Pan do mieszkańców miasta i ich miejsc pracy w momencie zagrożenia".

Przypominamy, że prezydent Krzysztof Chojniak apel do Wicepremiera Janusza Piechocińskiego wystosował 14 stycznia (treść można znaleźć TUTAJ).


UM Piotrków Trybunalski, Źródło artykułu: www.piotrkow.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
piotrków trybunalski

Piotrków Trybunalski – położony w środkowej Polsce, na zachodzie Równiny Piotrkowskiej jest miastem na prawach powiatu. Miasto jest na drugim miejscu pod względem wielkości w województwie łódzkim. Prawa miejskie uzyskał już w XIII w. 


Jest ośrodkiem przemysłu włókienniczego i szklarskiego, a także maszynowego. Do miasta dojedziemy autostradą A1, drogami krajowymi 8 12 74 91 i drogą wojewódzką o numerze 716. Warto się tu wybrać ze względu na zabytkowe kościoły. Istnieje także możliwość zwiedzenia Zamku królewskiego z początków XVI w. Niewątpliwą wizytówką Piotrkowa Trybunalskiego jest Stare miasto. Piękne i malownicze okoliczności przyrody zachwycają w Parku im. Księcia Józefa Poniatowskiego i Parku Belzackim z XIX w. Miłośników pływania miasto zaprasza do miejskiego kąpieliska „Słoneczko”, a fanów pieszych wędrówek i rowerzystów na jeden z trzech szlaków turystycznych.   

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola