Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Piotrków Tryb.: Kolejna dzierżawa

Data publikacji: 2017-02-16, Data modyfikacji: 2017-02-16
A A AWydrukDrukuj  
 
Piotrków Tryb.: Kolejna dzierżawa

Na 17 marca zaplanowano przetargi na dzierżawę kolejnych nieruchomości wchodzących w skład Piotrkowskiej Strefy Aktywności Gospodarczej. Na inwestorów czekają dwie atrakcyjne działki. 

Pierwsza z oferowanych nieruchomości położona jest przy ul. Wojska Polskiego 264 i ma powierzchnię blisko hektara. Zgodnie ze studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego na tym terenie można rozwijać usługi komercyjne, dopuszczalna jest również zabudowa jednorodzinna. 

Druga działka ma powyżej 2,2 hektara i położona jest przy ul. Całej. Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego dopuszcza tutaj usługi związane z aktywnością ekonomiczną, przetwórstwem, produkcją, magazynowaniem, składowaniem oraz obsługą takiej działalności.

Zgodnie z założeniami PSAG obie działki można wydzierżawić już za 10 groszy netto za metr kwadratowy. Umowa będzie podpisana na 10 lat z możliwością jej przedłużenia.

Oferty w przetargach można składać do 13 marca, a część jawną postępowań zaplanowano cztery dni późnie

redakcja, Źródło artykułu: samorzad.pap.pl UM Piotrków Tryb., Autor zdjęć: UM Piotrków Tryb.
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
piotrków trybunalski

Piotrków Trybunalski – położony w środkowej Polsce, na zachodzie Równiny Piotrkowskiej jest miastem na prawach powiatu. Miasto jest na drugim miejscu pod względem wielkości w województwie łódzkim. Prawa miejskie uzyskał już w XIII w. 


Jest ośrodkiem przemysłu włókienniczego i szklarskiego, a także maszynowego. Do miasta dojedziemy autostradą A1, drogami krajowymi 8 12 74 91 i drogą wojewódzką o numerze 716. Warto się tu wybrać ze względu na zabytkowe kościoły. Istnieje także możliwość zwiedzenia Zamku królewskiego z początków XVI w. Niewątpliwą wizytówką Piotrkowa Trybunalskiego jest Stare miasto. Piękne i malownicze okoliczności przyrody zachwycają w Parku im. Księcia Józefa Poniatowskiego i Parku Belzackim z XIX w. Miłośników pływania miasto zaprasza do miejskiego kąpieliska „Słoneczko”, a fanów pieszych wędrówek i rowerzystów na jeden z trzech szlaków turystycznych.   

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola