Belka
Poniedziałek, 21 Stycznia 2019   imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Piotrków Tryb: Oświetlone wiaty przystankowe

Data publikacji: 2018-10-25, Data modyfikacji: 2018-10-25
A A AWydrukDrukuj  
 
Piotrków Tryb: Oświetlone wiaty przystankowe
Oświetlone tablice z rozkładami jazdy pojawiły się w kolejnych wiatach przystankowych. To kolejne ułatwienie wprowadzone na piotrkowskich przystankach.

Stawianie nowych, bieżące naprawy i modernizacja wiat czy dostawianie ławek na miejscach przystankowych to zadania, które w ciągu całego roku wykonuje Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta.

W ostatnich dniach pojawiło się nowe udogodnienie związane z oświetleniem rozkładów jazdy na wiatach przystankowych. Pojawiło się one przy ośmiu nowych przystankach.
- Systematycznie wprowadzamy udogodnienia na kolejnych przystankach. W poprzednim roku zainstalowaliśmy solarne oświetlenie przy pierwszych wiatach. Teraz oświatlenie pojawiło się w kolejnych lokalizacjach – mówi Agata Wypych z Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta dodając, że łącznie oświetlonych jest już pietnaście wiat.

Oświetlenie zainstalowane zostało na przystankach przy: Słowackiego-Sąd 02, Sulejowska-Wyzwolenia 02, Sienkiewicza-Urząd Miasta 01, al. 3 Maja-Żeromskiego 01, al. 3 Maja-Kopernika 01 , al. 3 Maja-Kopernika 02, al. Kopernika-pl. Niepodległości 02, Kostromska-Belzacka 01, Armii Krajowej-Wojska Polskiego 02 oraz Armii Krajowej-Polna 02.

UM Piotrków Trybunalski, Źródło artykułu: Serwis Samorządowy PAP
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
piotrków trybunalski

Piotrków Trybunalski – położony w środkowej Polsce, na zachodzie Równiny Piotrkowskiej jest miastem na prawach powiatu. Miasto jest na drugim miejscu pod względem wielkości w województwie łódzkim. Prawa miejskie uzyskał już w XIII w. 


Jest ośrodkiem przemysłu włókienniczego i szklarskiego, a także maszynowego. Do miasta dojedziemy autostradą A1, drogami krajowymi 8 12 74 91 i drogą wojewódzką o numerze 716. Warto się tu wybrać ze względu na zabytkowe kościoły. Istnieje także możliwość zwiedzenia Zamku królewskiego z początków XVI w. Niewątpliwą wizytówką Piotrkowa Trybunalskiego jest Stare miasto. Piękne i malownicze okoliczności przyrody zachwycają w Parku im. Księcia Józefa Poniatowskiego i Parku Belzackim z XIX w. Miłośników pływania miasto zaprasza do miejskiego kąpieliska „Słoneczko”, a fanów pieszych wędrówek i rowerzystów na jeden z trzech szlaków turystycznych.   

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola