Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Projekty pozakonkursowe, współfinansowane ze środków EFS

Data publikacji: 2018-01-04, Data modyfikacji: 2018-01-05
A A AWydrukDrukuj  
 
Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim w 2018 roku rozpoczyna realizację projektu: „Aktywizacja osób po 29. roku życia pozostających bez pracy w powiecie piotrkowskim i mieście Piotrkowie Trybunalskim (IV)” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020 oraz kontynuuje projekt: „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie piotrkowskim i mieście Piotrkowie Trybunalskim (III)”, w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 UWAGA! Wymagana jest efektywność zatrudnieniowa po zakończeniu udziału w projekcie, tj. zatrudnienie na podstawie stosunku pracy, stosunku cywilnoprawnego lub samozatrudnienie (nie finansowane w projekcie) na okres minimum 3 pełnych miesięcy; przy czym umowa o pracę musi być zawarta w wymiarze czasu pracy – minimum 1/2 etatu; umowa cywilnoprawna musi mieć wartość co najmniej 3-krotności minimalnego wynagrodzenia. Nabory na poszczególne formy wsparcia (możliwość składania wniosków) są ogłaszane sukcesywnie w siedzibie urzędu i na stronie internetowej www.puppiotrkow.pl.   Więcej informacji o projekcie w zakładce Projekty EFS.

Pełna treść wiadomości na: puppiotrkow.pl/wydarzenie/175/projekty-pozakonkursowe-wspolfinansowane-ze-srodkow-efs
puppiotrkow.pl, Źródło artykułu: puppiotrkow.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
piotrków trybunalski

Piotrków Trybunalski – położony w środkowej Polsce, na zachodzie Równiny Piotrkowskiej jest miastem na prawach powiatu. Miasto jest na drugim miejscu pod względem wielkości w województwie łódzkim. Prawa miejskie uzyskał już w XIII w. 


Jest ośrodkiem przemysłu włókienniczego i szklarskiego, a także maszynowego. Do miasta dojedziemy autostradą A1, drogami krajowymi 8 12 74 91 i drogą wojewódzką o numerze 716. Warto się tu wybrać ze względu na zabytkowe kościoły. Istnieje także możliwość zwiedzenia Zamku królewskiego z początków XVI w. Niewątpliwą wizytówką Piotrkowa Trybunalskiego jest Stare miasto. Piękne i malownicze okoliczności przyrody zachwycają w Parku im. Księcia Józefa Poniatowskiego i Parku Belzackim z XIX w. Miłośników pływania miasto zaprasza do miejskiego kąpieliska „Słoneczko”, a fanów pieszych wędrówek i rowerzystów na jeden z trzech szlaków turystycznych.   

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola