Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Sienkiewicza dwukierunkowa

Data publikacji: 2015-01-12, Data modyfikacji: 2015-01-12
A A AWydrukDrukuj  
 

Bardzo sprawnie przebiega remont ulicy Wojska Polskiego, na odcinku od POW do Toruńskiej. Zaawansowanie robót jest już tak duże, że zamknięty został kolejny odcinek drogi co sprawiło, że kierowcy nie mogą wjechać w ulicę Sienkiewicza od strony Wojska Polskiego.

- Aby umożliwić mieszkańcom swobodny dojazd do bloków i kamienic na czas trwania inwestycji ulica Sienkiewicza, na odcinku od ulicy Roweckiego-Grota do ulicy Wojska Polskiego, będzie drogą dwukierunkową. Dalsza część ulicy pozostaje jednokierunkowa - informują urzędnicy.

Kierowców prosimy o ostrożną jazdę i stosowanie się do oznakowania.  


UM Piotrków Trybunalski, Źródło artykułu: www.piotrkow.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
piotrków trybunalski

Piotrków Trybunalski – położony w środkowej Polsce, na zachodzie Równiny Piotrkowskiej jest miastem na prawach powiatu. Miasto jest na drugim miejscu pod względem wielkości w województwie łódzkim. Prawa miejskie uzyskał już w XIII w. 


Jest ośrodkiem przemysłu włókienniczego i szklarskiego, a także maszynowego. Do miasta dojedziemy autostradą A1, drogami krajowymi 8 12 74 91 i drogą wojewódzką o numerze 716. Warto się tu wybrać ze względu na zabytkowe kościoły. Istnieje także możliwość zwiedzenia Zamku królewskiego z początków XVI w. Niewątpliwą wizytówką Piotrkowa Trybunalskiego jest Stare miasto. Piękne i malownicze okoliczności przyrody zachwycają w Parku im. Księcia Józefa Poniatowskiego i Parku Belzackim z XIX w. Miłośników pływania miasto zaprasza do miejskiego kąpieliska „Słoneczko”, a fanów pieszych wędrówek i rowerzystów na jeden z trzech szlaków turystycznych.   

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola