Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Sptkanie z firmą AUTOMOTIVE ASSEMBLY SYSTEMS SPÓŁKA Z O.O.

Data publikacji: 2018-05-21, Data modyfikacji: 2018-05-21
A A AWydrukDrukuj  
 
Dnia 04 czerwca 2018r. (poniedziałek) w PUP Piotrków Tryb., ul. Dmowskiego 27, w sali nr 26, o godz. 11:00 odbędzie się spotkanie z przedstawicielem firmy AUTOMOTIVE ASSEMBLY SYSTEMS SPÓŁKA Z O.O., zainteresowanym zatrudnieniem pracowników na stanowisko: Operator wsparcia produkcji  (operator maszyn i urządzeń) Zatrudnienie na umowę zlecenie, wynagrodzenie 14 zł/h brutto, plus * dodatek nocny 20% * dodatek za sobotę 50% * dodatek za niedzielę 100% * premia frekwencyjna - 250zł brutto * premia wydajnościowa - 300zł brutto * ekwiwalent za pranie - 50 zł netto Miejsce pracy : Piotrków Tryb., ul. Dmowskiego 30 E

Pełna treść wiadomości na: puppiotrkow.pl/wydarzenie/198/sptkanie-z-firma-automotive-assembly-systems-spolka-z-o-o-
puppiotrkow.pl, Źródło artykułu: puppiotrkow.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
piotrków trybunalski

Piotrków Trybunalski – położony w środkowej Polsce, na zachodzie Równiny Piotrkowskiej jest miastem na prawach powiatu. Miasto jest na drugim miejscu pod względem wielkości w województwie łódzkim. Prawa miejskie uzyskał już w XIII w. 


Jest ośrodkiem przemysłu włókienniczego i szklarskiego, a także maszynowego. Do miasta dojedziemy autostradą A1, drogami krajowymi 8 12 74 91 i drogą wojewódzką o numerze 716. Warto się tu wybrać ze względu na zabytkowe kościoły. Istnieje także możliwość zwiedzenia Zamku królewskiego z początków XVI w. Niewątpliwą wizytówką Piotrkowa Trybunalskiego jest Stare miasto. Piękne i malownicze okoliczności przyrody zachwycają w Parku im. Księcia Józefa Poniatowskiego i Parku Belzackim z XIX w. Miłośników pływania miasto zaprasza do miejskiego kąpieliska „Słoneczko”, a fanów pieszych wędrówek i rowerzystów na jeden z trzech szlaków turystycznych.   

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola