Belka
Poniedziałek, 21 Stycznia 2019   imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Targi Kulinarne i Forum Gospodarcze z dofinansowaniem

Data publikacji: 2017-01-05, Data modyfikacji: 2017-01-05
A A AWydrukDrukuj  
 
Targi Kulinarne i Forum Gospodarcze z dofinansowaniem
zdjęcie
Ponad 210 tysięcy  złotych pozyskaliśmy na organizację Międzynarodowych Targów Turystyki Kulinarnej oraz Forum Gospodarczego Polska - Węgry w ramach obchodów Dni Przyjaźni Polsko- Węgierskiej.
W marcu br. nasze miasto będzie organizatorem ogólnopolskich Dni Przyjaźni Polsko-Węgierskiej, które będą jednym z elementów przypadającego w tym roku jubileuszu 800-lecia Piotrkowa Trybunalskiego.

Oprócz części oficjalnej Dni Przyjaźni, w których udział wezmą prezydenci Polski i Węgier, przewidziano szereg wydarzeń towarzyszących o charakterze kulturalnym, muzycznym i sportowym. Jednym z nich będą Międzynarodowe Targi Turystyki Kulinarnej, na organizację których miasto pozyskało dofinansowanie z Centrum Obsługi Przedsiębiorcy w Łodzi.

-  Wniosek naszego miasta złożony w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014 - 2020 został oceniony bardzo wysoko, co w konsekwencji zadecydowało o przyznaniu tak dużego dofinansowania – informują pracownicy Biura Partnerstwa i Funduszy.

W ramach projektu przewidziano m.in.: organizację targów kulinarnych dla gości z zagranicy i województwa łódzkiego, organizację forum gospodarczego Polska – Węgry, druk wydawnictw reklamowych oraz promocję przedsięwzięcia.
redakcja, Źródło artykułu: piotrkow.pl, Autor zdjęć: piotrkow.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
piotrków trybunalski

Piotrków Trybunalski – położony w środkowej Polsce, na zachodzie Równiny Piotrkowskiej jest miastem na prawach powiatu. Miasto jest na drugim miejscu pod względem wielkości w województwie łódzkim. Prawa miejskie uzyskał już w XIII w. 


Jest ośrodkiem przemysłu włókienniczego i szklarskiego, a także maszynowego. Do miasta dojedziemy autostradą A1, drogami krajowymi 8 12 74 91 i drogą wojewódzką o numerze 716. Warto się tu wybrać ze względu na zabytkowe kościoły. Istnieje także możliwość zwiedzenia Zamku królewskiego z początków XVI w. Niewątpliwą wizytówką Piotrkowa Trybunalskiego jest Stare miasto. Piękne i malownicze okoliczności przyrody zachwycają w Parku im. Księcia Józefa Poniatowskiego i Parku Belzackim z XIX w. Miłośników pływania miasto zaprasza do miejskiego kąpieliska „Słoneczko”, a fanów pieszych wędrówek i rowerzystów na jeden z trzech szlaków turystycznych.   

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola