Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wigilijne spotkania stowarzyszeń

Data publikacji: 2014-12-22, Data modyfikacji: 2014-12-22
A A AWydrukDrukuj  
 

Świąteczno-noworoczny okres to co roku czas wigilii i spotkań opłatkowych różnych stowarzyszeń i organizacji. W minioną sobotę na świątecznym podsumowaniu roku spotkali się piotrkowscy wędkarze i zapaśnicy.

Podczas kolacji w kole nr 12 Polskiego Związku Wędkarskiego nie mogło zabraknąć różnego rodzaju ryb, ale jak zgodnie podkreślali członkowie PZW nie były to ryby złowione samodzielnie, bo te piotrkowscy wędkarze wypuszczają z powrotem do wody. Tradycyjnie nie zabrakło życzeń i gratulacji. Każdy z przybyłych otrzymał również pamiątkowy poradnik wędkarski z kalendarzem na 2015 rok.

Podsumowańnia minionego roku i życzeń nie zabrakło również na wigilii Atletycznego Klubu Sportowego.
- Nasz klub cały czas plasuje się w ścisłej czołówce w kraju. Dobrze prezentujemy się w każdej kategorii wiekowej, a czterech zawodników z naszego klubu ma szansę powalczyć o wyjazd na Igrzyska Olimpijskie do Rio – mówił podczas spotkania Piotr Stępień, dyrektor AKS.
- Dziękuje za godne reprezentowanie Piotrkowa Trybunalskiego i życzę wielu sukcesów. Jesteśmy dumni z waszych wyników i jestem przekonany, że w przyszłości całe nasze miasto będzie mogło cieszyć z kolejnych medali piotrkowskich zapaśników – mówił podczas wigilii prezydent Krzysztof Chojniak.

Wzajemnych życzeń, podsumowań oraz wspólnego śpiewania kolęd nie zabrakło także podczas wigilijnego spotkania członków piotrkowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.


UM Piotrków Trybunalski, Źródło artykułu: www.piotrkow.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
piotrków trybunalski

Piotrków Trybunalski – położony w środkowej Polsce, na zachodzie Równiny Piotrkowskiej jest miastem na prawach powiatu. Miasto jest na drugim miejscu pod względem wielkości w województwie łódzkim. Prawa miejskie uzyskał już w XIII w. 


Jest ośrodkiem przemysłu włókienniczego i szklarskiego, a także maszynowego. Do miasta dojedziemy autostradą A1, drogami krajowymi 8 12 74 91 i drogą wojewódzką o numerze 716. Warto się tu wybrać ze względu na zabytkowe kościoły. Istnieje także możliwość zwiedzenia Zamku królewskiego z początków XVI w. Niewątpliwą wizytówką Piotrkowa Trybunalskiego jest Stare miasto. Piękne i malownicze okoliczności przyrody zachwycają w Parku im. Księcia Józefa Poniatowskiego i Parku Belzackim z XIX w. Miłośników pływania miasto zaprasza do miejskiego kąpieliska „Słoneczko”, a fanów pieszych wędrówek i rowerzystów na jeden z trzech szlaków turystycznych.   

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola