Belka
Poniedziałek, 21 Stycznia 2019   imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

XVIII PIOTRKOWSKIE TARGI PRACY I EDUKACJI

Data publikacji: 2017-03-27, Data modyfikacji: 2017-03-27
A A AWydrukDrukuj  
 
Organizatorzy XVIII Piotrkowskich Targów Pracy i Edukacji: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim, Wojewódzki Urząd Pracy w Łodzi Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej Oddział w Piotrkowie Trybunalskim, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Piotrkowie Trybunalskim Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Piotrkowie Trybunalskim                                                         zapraszają do udziału  w PIOTRKOWSKICH TARGACH PRACY I EDUKACJI 25 kwietnia 2017 roku w godz. 10.00 - 14.00   miejsce targów: Zespół Szkół Ponagimnazjalnych nr 4 im. księdza Jerzego Popiełuszki ul. Henryka Sienkiewicza 10/12 97-300 Piotrków Trybunalski Cele Targów: prezentacja jak najpełniejszej oferty pracodawców, placówek edukacyjnych, organizacji działających na rzecz lokalnego rynku pracy i edukacji; integracja środowisk biznesowych, prozatrudnieniowych i edukacyjnych; promocja kształcenia zawodowego; promocja świadomego planowania kariery zawodowej. Udział w naszym przedsięwzięciu umożliwi Państwu prezentację firmy i jej dorobku, a także zapewni promocję. Serdecznie zapraszamy do udziału w naszym przedsięwzięciu !!!  

Pełna treść wiadomości na: puppiotrkow.pl/wydarzenie/148/xviii-piotrkowskie-targi-pracy-i-edukacji
puppiotrkow.pl, Źródło artykułu: puppiotrkow.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
piotrków trybunalski

Piotrków Trybunalski – położony w środkowej Polsce, na zachodzie Równiny Piotrkowskiej jest miastem na prawach powiatu. Miasto jest na drugim miejscu pod względem wielkości w województwie łódzkim. Prawa miejskie uzyskał już w XIII w. 


Jest ośrodkiem przemysłu włókienniczego i szklarskiego, a także maszynowego. Do miasta dojedziemy autostradą A1, drogami krajowymi 8 12 74 91 i drogą wojewódzką o numerze 716. Warto się tu wybrać ze względu na zabytkowe kościoły. Istnieje także możliwość zwiedzenia Zamku królewskiego z początków XVI w. Niewątpliwą wizytówką Piotrkowa Trybunalskiego jest Stare miasto. Piękne i malownicze okoliczności przyrody zachwycają w Parku im. Księcia Józefa Poniatowskiego i Parku Belzackim z XIX w. Miłośników pływania miasto zaprasza do miejskiego kąpieliska „Słoneczko”, a fanów pieszych wędrówek i rowerzystów na jeden z trzech szlaków turystycznych.   

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola