Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zamknięcie Rolniczej i Wojska Polskiego

Data publikacji: 2015-01-07, Data modyfikacji: 2015-01-07
A A AWydrukDrukuj  
 

Szybko postępują prace przy modernizacji ulicy Wojska Polskiego. Zaawansowanie robót wymaga zamknięcia pozostałego odcinka drogi tj. od ulicy Sienkiewicza do ulicy Toruńskiej.
Dlatego od czwartku (8.01) od godziny 9.00 zamknięty zostanie cały remontowany odcinek od ulicy Toruńskiej do ulicy Polskiej Organizacji Wojskowej. Drogowcy pozostaną tutaj do czasu zakończenia remontu.

To nie jedyna ulica, która w najbliższym czasie zostanie zamknięta dla ruchu samochodów. Od wtorku (13.01) nieprzejezdna będzie ulica Rolnicza, na odcinku od Spacerowej do Lelewela.

Zarówno w pierwszym, jak i drugim przypadku wytyczone zostaną objazdy. Prosimy kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności i zwracanie uwagi na oznakowanie drogowe. 


UM Piotrków Trybunalski, Źródło artykułu: www.piotrkow.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
piotrków trybunalski

Piotrków Trybunalski – położony w środkowej Polsce, na zachodzie Równiny Piotrkowskiej jest miastem na prawach powiatu. Miasto jest na drugim miejscu pod względem wielkości w województwie łódzkim. Prawa miejskie uzyskał już w XIII w. 


Jest ośrodkiem przemysłu włókienniczego i szklarskiego, a także maszynowego. Do miasta dojedziemy autostradą A1, drogami krajowymi 8 12 74 91 i drogą wojewódzką o numerze 716. Warto się tu wybrać ze względu na zabytkowe kościoły. Istnieje także możliwość zwiedzenia Zamku królewskiego z początków XVI w. Niewątpliwą wizytówką Piotrkowa Trybunalskiego jest Stare miasto. Piękne i malownicze okoliczności przyrody zachwycają w Parku im. Księcia Józefa Poniatowskiego i Parku Belzackim z XIX w. Miłośników pływania miasto zaprasza do miejskiego kąpieliska „Słoneczko”, a fanów pieszych wędrówek i rowerzystów na jeden z trzech szlaków turystycznych.   

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola