Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Mannequin Challenge SP12 Piotrków Tryb.

 
Mannequin Challenge w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej nr 12 w Piotrkowie Tryb. -------------------------------------------------------------------------------------------------------- Podobał Ci się film? Zostaw łapkę w górę i udostępnij! Zobacz więcej moich vlogów youtube.com/playlist?list=PLVsrDZzPWZrZgXd1taZ-WxDYmz2dG6JMY -------------------------------------------------------------------------------------------------------- Poznaj mnie lepiej: ► SNAPCHAT : marcinmazur ► INSTAGRAM: instagram.com/marcinmazur ► FACEBOOK: web.facebook.com/marcinmazurpl ► YOUTUBE: youtube.com/channel/UC-TczZZLPHdutQ6__56boPQ ► MUSICAL.LY: marcinmazurcom ► FACEBOOK GRUPA: facebook.com/groups/149175615526306/ -------------------------------------------------------------------------------------------------------- Proponowane kanały: ☞ MIŁOSZ MAZUR youtube.com/c/MiloMazur ☞ MARCEL MAZUR youtube.com/channel/UCXjCMwGkAtDMt44L7Mk_aKQ ☞ MAZUR SHOW youtube.com/channel/UCToOs8qQYrUJrdTM7Bj93iA ☞ MAZUR ODKRYWA youtube.com/channel/UCq_a7SGIeSyLTcP_1st1Tkg ☞ MAZUR GOTUJE youtube.com/channel/UCSjhCXN7j2Gh3lAzN5nhmDQ ☞ MAZUR FOTOGRAFUJE youtube.com/channel/UCD2KjoUDK43aeEvZg_dKq2w ☞ MARCIN MAZUR youtube.com/channel/UC-TczZZLPHdutQ6__56boPQ muzyka:soundcloud.com/ehrling -------------------------------------------------------------------------------------------------------- Adres do wysyłki: Marcin Mazur ul.Słowackiego 40 97-300 Piotrków Tryb.

 


Marcin Mazur
 
Data pliku video: 2016-12-18, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
piotrków trybunalski

Piotrków Trybunalski – położony w środkowej Polsce, na zachodzie Równiny Piotrkowskiej jest miastem na prawach powiatu. Miasto jest na drugim miejscu pod względem wielkości w województwie łódzkim. Prawa miejskie uzyskał już w XIII w. 


Jest ośrodkiem przemysłu włókienniczego i szklarskiego, a także maszynowego. Do miasta dojedziemy autostradą A1, drogami krajowymi 8 12 74 91 i drogą wojewódzką o numerze 716. Warto się tu wybrać ze względu na zabytkowe kościoły. Istnieje także możliwość zwiedzenia Zamku królewskiego z początków XVI w. Niewątpliwą wizytówką Piotrkowa Trybunalskiego jest Stare miasto. Piękne i malownicze okoliczności przyrody zachwycają w Parku im. Księcia Józefa Poniatowskiego i Parku Belzackim z XIX w. Miłośników pływania miasto zaprasza do miejskiego kąpieliska „Słoneczko”, a fanów pieszych wędrówek i rowerzystów na jeden z trzech szlaków turystycznych.   

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola