Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

RAP KONCERT: K0ł0dziej / Furmiks / Kameel (23.03.2018, Piotrków Trybunalski)

 
KOLEJNOŚĆ PREZENTOWANYCH WYKONAWCÓW ZOSTAŁA ZMIENIONA WZGLĘDEM TYTUŁU! Przedstawione tracki w kolejności z reklamy to: Kameel - Nocturnon, K0ł0dziej - Czarno na Białym, Kameel x Furmiks - META (+ K0ł0dziej x Kameel - Prosto spod mostu vol. 2, K0ł0dziej - Zanim nadejdzie kac) Siemanko machinima, z tej strony Kameel (aka Larry, aka Ja). Dawno nic nie wrzucałem na kanał LaresGothic (który od niedawna nazywa się Largoth xd), ale w ten piątek gram koncert w Piotrkowie Trybunalskim i może ktoś z was będzie chciał wpaść. Grają: K0ł0dziej (znany już wam jako PaPa), Furmiks, Kameel (czyli ja). Gramy rap i robimy balangę. Kto ma możliwość - niech wpada! UWAGA! WSTĘP OD LAT 18! Czas i miejsce: 23.03.2018 / 20:00 / KLUB SEJF (ul. Słowackiego 66 / Piotrków Trybunalski Wydarzenie na Facebooku: facebook.com/events/946292072215786/ Przy okazji zalinkuje siebie i swoich kolegów. Wcześniej nie reklamowałem się tutaj ze swoją twórczością niemachinimową, ale skoro jest okazja, to zapraszam ;) Underbridge: youtube.com/channel/UCEtv201KBspDnEBRNxMoqQA Kameel: youtube.com/channel/UC5uvr2B2F091hqfYX7PcwMg K0ł0dziej: youtube.com/channel/UCR-h5aPoyRlu6CIz62s4z1Q Furmiks: youtube.com/channel/UC9KuSVedUA4JTxNPEGbeG3g

 


Largoth
 
Data pliku video: 2018-03-20, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
piotrków trybunalski

Piotrków Trybunalski – położony w środkowej Polsce, na zachodzie Równiny Piotrkowskiej jest miastem na prawach powiatu. Miasto jest na drugim miejscu pod względem wielkości w województwie łódzkim. Prawa miejskie uzyskał już w XIII w. 


Jest ośrodkiem przemysłu włókienniczego i szklarskiego, a także maszynowego. Do miasta dojedziemy autostradą A1, drogami krajowymi 8 12 74 91 i drogą wojewódzką o numerze 716. Warto się tu wybrać ze względu na zabytkowe kościoły. Istnieje także możliwość zwiedzenia Zamku królewskiego z początków XVI w. Niewątpliwą wizytówką Piotrkowa Trybunalskiego jest Stare miasto. Piękne i malownicze okoliczności przyrody zachwycają w Parku im. Księcia Józefa Poniatowskiego i Parku Belzackim z XIX w. Miłośników pływania miasto zaprasza do miejskiego kąpieliska „Słoneczko”, a fanów pieszych wędrówek i rowerzystów na jeden z trzech szlaków turystycznych.   

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola