Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Specjalne działania PZU w związku z nawałnicami

Data publikacji: 2017-08-21, Data modyfikacji: 2017-08-29
A A AWydrukDrukuj  
 
Specjalne działania PZU w związku z nawałnicami

„W odpowiedzi na apel Pani Premier zostały podjęte specjalne działania, których celem jest jak najszybsza pomoc poszkodowanym w nawałnicach. PZU wdrożyło procedurę zarządzania kryzysowego, uruchomiliśmy pierwsze wypłaty, zwiększona została dwukrotnie liczba konsultantów na infolinii, maksymalnie skróciliśmy czas zgłaszania szkody.” – powiedział Roman Pałac, prezes PZU Życie odpowiedzialny za likwidację szkód w Grupie PZU.

Dotychczasowe działania PZU związane z pomocą poszkodowanym w nawałnicach:

1. MOBILNE BIURA 

Do bezpośredniej obsługi poszkodowanych, w miejscach o największym natężeniu szkód, zostały skierowane cztery Mobilne Biura PZU – specjalne autobusy z ekspertami PZU.

2. DWUKROTNIE WIĘKSZA LICZBA KONSULTANTÓW 

Dwukrotnie została zwiększona liczba konsultantów na infolinii, którzy przyjmują zgłoszenia poszkodowanych. W niedzielę obsłużyli oni o 330% więcej klientów niż zwykle.

3. SPECJALNA ŚCIEŻKA OBSŁUGI NA INFOLINII 

Została stworzona dedykowana ścieżka zgłaszania szkód, aby klienci jak najszybciej mogli skontaktować się z konsultantami.

4. PRZYŚPIESZONE WYPŁATY 

Uruchomiono specjalną ścieżkę przyspieszonych wypłat. Pierwsze pieniądze już trafiły do poszkodowanych.

5. WYPŁATY NA MASOWĄ SKALĘ W ŚRODĘ 

W środę PZU uruchomi wypłaty na masową skalę (we wszystkich zgłoszonych szkodach wypłata zaliczki na poczet odszkodowania nastąpi w terminie 7 dni).

6. WYPŁATY BEZ EKSPERTYZY RZECZOZNAWCY 

W wielu przypadkach wypłaty będą dokonane bez ekspertyzy rzeczoznawców.

Od piątku do dzisiaj zgłoszono u ubezpieczyciela ponad 16 000 szkód majątkowych i rolnych oraz ponad 6 000 szkód komunikacyjnych. 

O kolejnych krokach i wynikach pomocy PZU będzie informowało na bieżąco.

informator-lokalny.pl, Źródło artykułu: infowire.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
piotrków trybunalski

Piotrków Trybunalski – położony w środkowej Polsce, na zachodzie Równiny Piotrkowskiej jest miastem na prawach powiatu. Miasto jest na drugim miejscu pod względem wielkości w województwie łódzkim. Prawa miejskie uzyskał już w XIII w. 


Jest ośrodkiem przemysłu włókienniczego i szklarskiego, a także maszynowego. Do miasta dojedziemy autostradą A1, drogami krajowymi 8 12 74 91 i drogą wojewódzką o numerze 716. Warto się tu wybrać ze względu na zabytkowe kościoły. Istnieje także możliwość zwiedzenia Zamku królewskiego z początków XVI w. Niewątpliwą wizytówką Piotrkowa Trybunalskiego jest Stare miasto. Piękne i malownicze okoliczności przyrody zachwycają w Parku im. Księcia Józefa Poniatowskiego i Parku Belzackim z XIX w. Miłośników pływania miasto zaprasza do miejskiego kąpieliska „Słoneczko”, a fanów pieszych wędrówek i rowerzystów na jeden z trzech szlaków turystycznych.   

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola