Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Sprawdź się. Prasowa Akademia Pieniądza XXI zaprasza do testów z wiedzy ekonomicznej

Data publikacji: 2017-09-03, Data modyfikacji: 2017-09-03
A A AWydrukDrukuj  
 
Sprawdź się. Prasowa Akademia Pieniądza XXI zaprasza do testów z wiedzy ekonomicznej

Wystarczy przeczytać wykład, a potem zmierzyć się on-line z dziesięcioma pytaniami przygotowanymi przez eksperta. Tak działa Prasowa Akademia Pieniądza XXI.

PAP21 to szkolenie skierowane do przedstawicieli mediów, którzy chcieliby poszerzyć swoją wiedzę na temat finansów i ekonomii. Organizuje je Polska Agencja Prasowa we współpracy z Narodowym Bankiem Polskim.

Na platformie e-learningowej, przy pomocy której odbywa się internetowa część szkolenia, zarejestrowało się już ponad 250 osób. Kilkadziesiąt z nich spróbowało swoich sił i nie tylko zapoznało się z treścią wykładów, lecz także podeszło do testu sprawdzającego wiedzę. 

W sumie odnotowaliśmy już blisko 150 sprawdzianów zakończonych sukcesem. Największym powodzeniem cieszy się test do wykładu „Wprowadzenie do ekonomii”, przygotowanego przez dr. Piotra Maszczyka ze Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Wakacyjna przerwa może być dobrym momentem na zmianę tych statystyk. Zapraszamy do zapoznania się z wykładami i udzielania odpowiedzi na pytania przygotowane przez ekspertów! Do zaliczenia sprawdzianu potrzebna jest 70 proc. skuteczność. Jeśli nie uda się teraz, w listopadzie zorganizujemy sesję poprawkową i jeszcze raz udostępnimy uczestnikom niezaliczone testy.

Uczestnicy szkolenia, którzy pozytywnie przejdą przez wszystkie testy lub napiszą pracę zaliczeniową, otrzymają srebrny dyplom uczestnictwa w szkoleniu. Ci, którzy spełnią oba te warunki, otrzymają dyplom złoty. Certyfikat sygnowany będzie przez Narodowy Bank Polski i Polską Agencję Prasową.

Na kurs składają się nie tylko wykłady on-line, lecz także warsztaty w siedzibie Polskiej Agencji Prasowej w Warszawie. Najbliższe spotkanie w PAP odbędzie się 23 września. 

Źródło: www.kurier.pap.pl


kurier.pap.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
piotrków trybunalski

Piotrków Trybunalski – położony w środkowej Polsce, na zachodzie Równiny Piotrkowskiej jest miastem na prawach powiatu. Miasto jest na drugim miejscu pod względem wielkości w województwie łódzkim. Prawa miejskie uzyskał już w XIII w. 


Jest ośrodkiem przemysłu włókienniczego i szklarskiego, a także maszynowego. Do miasta dojedziemy autostradą A1, drogami krajowymi 8 12 74 91 i drogą wojewódzką o numerze 716. Warto się tu wybrać ze względu na zabytkowe kościoły. Istnieje także możliwość zwiedzenia Zamku królewskiego z początków XVI w. Niewątpliwą wizytówką Piotrkowa Trybunalskiego jest Stare miasto. Piękne i malownicze okoliczności przyrody zachwycają w Parku im. Księcia Józefa Poniatowskiego i Parku Belzackim z XIX w. Miłośników pływania miasto zaprasza do miejskiego kąpieliska „Słoneczko”, a fanów pieszych wędrówek i rowerzystów na jeden z trzech szlaków turystycznych.   

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola