Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Stacja Piotrków Tryb,godzina 15:00 i pociągi dwa.2 01 2017

 
Dziś o godzinie 15:00 na stacji Piotrków Tryb., w obiektyw mojej kamery wpadły dwa składy.Najpierw na tor 2 przy peronie 1 wjechał kibelek EN 57-1456rb jako regio numer 14316 z Częstochowy,który skończy bieg.Frekwencja delikatnie mówiąc kiepska.Wysiadających na palcach jednej ręki dałoby radę policzyć.Krótko po odjeździe w tory postojowe wyżej wymienionego składu,na tor 1 przy peronie 2 wjechał Flirt ED160-001a jako IC ,,Portowiec" numer 84105 relacji Szczecin Główny-Katowice.Po odjeździe ,,Portowca" ,namierzyłem jeszcze wcześniej wspomnianego kibelka,stojącego w torach postojowych

 


Tomek Jurek Wlazło
 
Data pliku video: 2017-01-02, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
piotrków trybunalski

Piotrków Trybunalski – położony w środkowej Polsce, na zachodzie Równiny Piotrkowskiej jest miastem na prawach powiatu. Miasto jest na drugim miejscu pod względem wielkości w województwie łódzkim. Prawa miejskie uzyskał już w XIII w. 


Jest ośrodkiem przemysłu włókienniczego i szklarskiego, a także maszynowego. Do miasta dojedziemy autostradą A1, drogami krajowymi 8 12 74 91 i drogą wojewódzką o numerze 716. Warto się tu wybrać ze względu na zabytkowe kościoły. Istnieje także możliwość zwiedzenia Zamku królewskiego z początków XVI w. Niewątpliwą wizytówką Piotrkowa Trybunalskiego jest Stare miasto. Piękne i malownicze okoliczności przyrody zachwycają w Parku im. Księcia Józefa Poniatowskiego i Parku Belzackim z XIX w. Miłośników pływania miasto zaprasza do miejskiego kąpieliska „Słoneczko”, a fanów pieszych wędrówek i rowerzystów na jeden z trzech szlaków turystycznych.   

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola